Příroda, 61 let
Jihočeský kraj - Seznámení Jindřichův Hradec

  ....seznam.cz    31.05.2017

Starobní důchodce, mladšího vzhledu. 75/173/100 delší dobu rozveden. Žijí sám! Nekouřím, pijí příležitostně! Nikdy jsem nebyl trestán! Upřímný, svědomitý, spolehlivý! Hledá obyčejnou upřímnou svědomitou čestnou ženu. Z kraje Vysočina. Která se nebojí dát ruce do pomeji, hnůj jí nevadí! Chtěla by žít na vsi, kde není moc lidí. Má rád zvířátka, procházky přírodou. Je nenáročná, skromná! Dovede si se mnou sem tam vyjít na kole! Rád vaří, péče! Dovedla se se mnou bavit o mnohých věcech. Nebyla stydlivá, zlá, falešná, vypočítavá odporná babizna. Dovedla se milovat kde koliv a kdykoli. Umí se povznést nad věcí, odpouštět! Nehledám bohatství. Mír, opora, láska, pochopení , vzájemná pomoc. Jsou bohatstvím,kterého si nejvíce vážím! Víra národnost není důležitá!
Postava:
  Výška: 171-180cm
  Váha: nad 90kg
Zájmy:
  Práce na zahradě a v okolí bydlení. Historické památky, různé výstavy, muzea, procházky přírodou sběr lesních plodů koupání ve volné přírodě.
Sport:
  Volejbal,kolo, pěší turistika, výšlap,bebigton
Hudba:
  Hudbou žijí, milují jí! Veškerou patří k mému životu!
Literatura:
  Detektivky, historické romány, cestopisy, naučná literatura
   


Odpověď:
Váš email 
Sečtěte první dvě čísla Kontrolní kód         seznámení Pardubice | seznámení Tábor | seznámení Přerov | seznámení Chrudim